Specjalna oferta dla wszystkich !

Pierwsza porada prawna bezpłatnie !

Przechodzisz w pobliżu, nurtują się pytania natury prawnej – wejdź do nas – to nic nie kosztuje!

W trakcie bezpłatnej porady przedstawisz nam stan swojej sprawy i posiadane dokumenty, a my ocenimy ją od strony prawnej i zaproponujemy modele najkorzystniejszych rozwiązań. W sprawach bardziej skomplikowanych konieczne może okazać się pozostawienie kopii dokumentów w naszej Kancelarii i ponowne spotkanie w celu zaproponowania rozwiązania.

Dla osób, które zdecydują się na podpisanie umowy już na pierwszym spotkaniu, atrakcyjne warunki finansowe.

Każdemu z naszych klientów przedstawimy kilka korzystnych wariantów rozliczenia wynagrodzenia Kancelarii za prowadzenie danej sprawy. Warianty te tworzone są z myślą o komforcie naszych klientów i uwzględniają charakter danej sprawy, moment uzyskania przez klienta korzyści z jej tytułu (zachowku, udziału w spadku, odszkodowania), a także wiele innych specyficznych dla danej sprawy czynników.

Proponujemy między innymi warianty wynagrodzenia płatnego w całości z góry, gdzie nasz klient uiszczając zryczałtowaną kwotę wynagrodzenia nie musi się już martwić żadnymi dalszymi kosztami sprawy. Do Państwa dyspozycji pozostawione są także warianty rozliczenia po sprawie – poprzez procentowy udział w uzyskanej przez klienta spłacie/zachowku/odszkodowaniu itp. Bardzo korzystne są także warianty mieszane, wiążące się z wpłatą części wynagrodzenia tytułem zaliczki oraz rozliczeniem pozostałej części po sprawie. Specjalnie dla Państwa oferujemy także możliwość rozłożenia wynagrodzenia na raty – bez dodatkowych kosztów i bez udziału jakichkolwiek podmiotów trzecich w postaci banków lub innych instytucji finansowych.

 

Oferta specjalna:

bezpłatne-porady-kupon-Kancelaria-Prawna-Wrocław-rabat-na-usługi-prawnicze

 

Specjalna oferta dla wszytkich klientów Kancelarii m.in. Bezpłatne porady prawne

Skontaktuj się z nami

mapka

Dmowskiego 3/9
50-203 Wrocław

Tel./fax.
71 794 58 90

zobacz więcej…
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.